KURUMSAL

ERENLER MUTFAK BANYO 

            Erenler Mutfak Banyo, uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübesiyle yıllar boyu sizlere hizmet etmekten mutluluk duyar. Konusunda uzman teknisyen ve ustalarımızla, kurulduğu günden itibaren siz değerli müşterilerimize hizmet eden Erenler Mutfak ve Banyo olarak sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe ile sizlere yıllarca kullanacağınız ve sizlere eşlik edecek banyolar, mutfaklar, yatak odaları, genç odaları, banyo dolapları ve televizyon üniteleri üretir.

 

            Erenler Mutfak Banyo, sizlerin yıllarca, sağlıkla ve güvenle kullanması için imal ettiği ürünlerini büyük titizlikle ve üretimin her aşamasında kontrol ederek üretir. Erenler Mutfak Banyo olarak ürünlerimizi sizlerin uzun yıllar kullanabilmesi için birinci sınıf, kaliteli malzemeden ve müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda üretir ve sizlerin istediği zamanda teslim ederiz. Ürünlerimizin her zaman arkasında durarak, sattıktan sonra da kesinlikle müşterilerimizi yalnız bırakmıyor ve uzman teknisyen ve ustalarımızla her zaman müşterilerimize teknik destek sağlıyoruz. Bütün müşterilerimizle tek ilgilenerek müşterilerimizin memnuniyet ve istekleri konusunda son derece hassas davranıyoruz.

            Türkiye’nin her yerine talep edilen ürünlerimizi kargo ile gönderebilen firmamız ürünlerinin kalitesi ile her zaman tercih edilen firmaların arasında hep ilk sıralarda olmuştur. Erenler Mutfak Banyo olarak ürünlerimizde MDF, Ahşap Kaplama, Masif ve Lake ürünler kullanarak, ürün çeşitliliği ve kalitesini sizlere sonsuz seçenekler halinde sunarız. Kullandığımız imalat malzemeleri, sınıfının en kaliteli malzemelerinden oluşur.      Ürünlerimizin hiç birinde ikinci sınıf malzeme kullanılmaz. 

            Erenler Mutfak Banyo olarak bizim için siz değerli müşterilerimizi ailemiz olarak görür ve ailemize yakışacak ürünleri, siz değerli müşterilerimizin kullanması için gayret sarf ederiz. Ürünlerimizi modüler olarak ürettiğimiz için, her parçayı tek tek veya bütün olarak kullanabilirsiniz. Ürünlerimizin metal kısımları (menteşe, dolap kapakları, çekmece kulpları vb.) piyasadaki en kaliteli malzemelerden kullanılır. Dolap kapıları, raf kapakları büyük bir hassasiyetle ayarlanır, çekmeceler, raf kapakları, stoplu olarak üretilir. Siz kapakları ve çekmeceleri ne kadar hızlı kapatırsanız kapatın kesinlikle çarpmaz.

            Erenler Mutfak Banyo, evlerinize uygun çözümler üretir. Mutfak ve banyolarınız için geliştirdiği çözümlerle geniş, ferah ve kullanışlı mutfaklar, banyolar tasarlar, evinize ayrı bir hava katar.

Copyright © 2014 - Erenler Banyo & Mutfak Tüm hakları saklıdır.
Tasarım: WEB MEDYASI